headerkuva

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

POWIATOWA GIMNAZJADA RECZNA

Dnia 4.02.2016 w Gimnazjum Nr 3 w Tczewie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji z utytułowaną w tej dyscyplinie szkołą / klasy sportowe od szkoły podstawowej o profilu piłki ręcznej / w powiecie tczewskim przystąpiła tylko nasza szkoła. Trudno walczy się koszykarzom z piłkarzami ręcznymi, ale w przypadku chłopców ta konfrontacja wyglądała bardzo dobrze. Dziewczęta także odważnie walczyły w polu, ale było im trochę trudniej.

Wynik chłopców:         Gimnazjum Nr 3 Tczew - Gimnazjum w Dąbrówce     20 : 11  

Skład zespołu:     Mikołaj Haftka, Miłosz Sabiecki, Kamil Jeżewski, Jakub Silarski, Borkowski                Krystian, Kujawiński Krystian, Linda Paweł,   Grabowski Dawid, Grabowski Mateusz, Jaśkowiak Jakub,   Gdaniec Paweł            

Wynik dziewcząt:       Gimnazjum Nr 3 Tczew - Gimnazjum w Dąbrówce     26 : 7  

Skład zespołu: Chmielecka Karolina, Cieplak Wiktoria, Węsierska Anna, Małkowska Sandra,         Resmerowska Aleksandra, Kicińska Nikola, Łapińska Martyna, Błaszczyk Julia, Burczyk Małgorzata, Brzozowska Laura, Pietruszyńska Julia