headerkuva

Zwycięstwo chłopców w Koszykarskiej Powiatowej Gimnazjadzie!

DSC 1297 1024x576

W finałach powiatowych w Pelplinie startowały 3 gimnazja: Gimnazjum nr 1 Tczew, Gimnazjum nr 1 Pelplin oraz Nasi chłopcy.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z Tczewską „jedynką” , mecz zakończył się zwycięstwem Naszych chłopców , jednak rywale postawili bardzo trudne warunki.

W finałowym meczu z Pelplinem , prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. Po 3 kwarcie drużyna gospodarzy prowadziła już 10 pkt. Jednak skuteczna obrona pozwoliła w 4 kwarcie zbliżyć się do rywala i ostatecznie doprowadzić do remisu. Do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka a dokładniej mówiąc 3 dogrywki! Zwycięsko z tego bardzo dramatycznego spotkania wynieśli Nasi chłopcy którzy zwyciężyli mecz różnicą 1 pkt. Serdeczne gratulacje!

Skład mistrzów powiatu: Kacper Silarski, Mikołaj Haftka, Miłosz Sabiecki, Krystian Kujawiński, Jakub Jaśkowiak, Dawid Grabowski, Rafał Buca, Jan Narloch.