headerkuva

Wydarzenia szkolne 2017/2018

Konkurs świąteczny - wyniki

20171219 081103 1024x768

Dnia 18 grudnia został rozstrzygnięty Konkurs na kartkę świąteczną. W konkursie brało udział 19 dzieci. Prace zostały podzielone na dwie grupy wiekowe przedszkole tj. Jagódki i Malinki oraz klasa 1 i klasa 0. Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłowości i zaangażowania. Dziękujemy Radzie Rodziców za sprezentowanie nagród.

Przedszkole Jagódki i Malinki: I miejsce - Marta Szyszkowska, II - Franek Choszcz.

Klasa 1 i 0: I miejsce – Adrian Piechowski, II – Tymoteusz Fasiczka, III – Amelia Wickland, Wyróżnienie – Mateusz Piechowski i Artur Pepliński.

Czytaj więcej: Konkurs świąteczny - wyniki

WOŚP 2018

orkiestraa3

Serdecznie zapraszamy na 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

który odbędzie się 14.01.2018 r.   o godz. 15 w Szpęgawie w Świetlicy wiejskiej w Parku.

Miło nam poinforować, że nasza szkoła jest współorganizatorem imprezy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, mile spedzonego czasu i ofiarności:)

Noworoczny mecz w piłkę siatkową

WP 20180103 09 37 33 Pro 960x768

W celu integracji kadry pedagogicznej z młodzieżą naszej szkoły odbył się dnia 03.01.2018r. wspaniały „noworoczny” mecz w piłkę siatkową. Rozgrywki miały miejsce na hali sportowej, z inicjatywy zarówno uczniów, jak i nauczycieli wychowania fizycznego. Mecz zwiastował wiele emocji, ponieważ w drużynie „Nauczycieli” pojawili się nie tylko wuefiści, ale i przedmiotowcy.

Czytaj więcej: Noworoczny mecz w piłkę siatkową

Wycieczka do ZOOSu

image002

Pod koniec ubiegłego roku klasa 3c miała okazję uczestniczyć w wycieczce przedmiotowej dotyczącej zagadnień z zakresu ochrony środowiska, a dokładniej gospodarki odpadami. Dzięki uprzejmości Zakładu Utylizacji odpadów w Tczewie mogliśmy najpierw uczestniczyć w wykładzie na temat najczęstszych problemów i błędów popełnianych przez nas podczas segregacji odpadów, a następnie obejrzeć, jak wygląda proces technologiczny utylizacji śmieci. Miejmy nadzieję, że ta lekcja wpłynie na podniesienie świadomości ekologicznej wśród uczniów, a co za tym idzie – w naszych domach, bo przecież recykling swoją drogę zaczyna się właśnie tam

Czytaj więcej: Wycieczka do ZOOSu

Dzień Życzliwości

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły miały miejsce uroczyste obchody Światowego Dnia Życzliwości, który przypada 21 listopada. Z tej okazji każdą z klas poproszono o wybranie, według ustalonych wcześniej kryteriów, trojga najżyczliwczych uczniów; następnie komisja w składzie: Jan Narloch (przewodniczący szkoły), p. Katarzyna Bławat (opiekun SU), p. Anna Lemańczyk (wicedyrektor), p. Barbara Zadrożna (nauczyciel religii) i p. Agnieszka Czajkowska-Wendorff (psycholog szkolny), dokonała wyboru najżyczliwszej osoby z każdej klasy. Zwycięzcy otrzymali Ordery Życzliwości, które wykonane zostały przez uczennicę klasy IIIb - Kamilę Szczukę.

Czytaj więcej: Dzień Życzliwości